DraugiemDraugiemDraugiemDraugiem
  Uz sākumu
 

Projekti

JAUNUMS! Iespēja spēlēt interesentiem ar un bez priekšzināšanām!

Katru pirmdienu un trešdienu Dzintars Vīksna organizē āfrikāņu u.c. valstu instrumentu saspēlēšanās vakarus gan interesentiem ar priekšzināšanām, gan sekojošā nodarbībā - bez priekšzināšanām! Kāpēc tas nepieciešams?  -  ja ir interese mācīties kādu no šiem etno instrumentiem, bet nevar saprast tieši kuru, šī ir lieliska iespēja izmēģināt spēlēt ļoti plašu instrumentu skaitu; - tā ir iespēja reklasēties no ikdienas steigas; - saspēlēšanās sniedz iespēju iepazīties ar līdzīgi domājošiem! Un, protams, ir pieejamas individuālās nodarbības! Vairāk info šeit!

JAUNUMS! Komandu veidošana (team-building) ar perkusijām / fotogrāfijas /

Lai saliedētu uzņēmuma (projekta) komandu, vai vienkārši draugu lokā aizraujoši, neierasti izklaidētos, Pulsa efekts piedāvā perkusiju meistarklases/seminārus! Mūsu vadītās nodarbības atzinīgi ir novērtējuši gan uzņēmumi TV3 Latvija, British American Tobacco u.c.

Bārmeņu Biezpiens&Rozīne šovs kopā ar perkusijām / video /

Pulsa efekts, turpinot eksperimentus, ir uzsācis sadarbību ar bārmeņu duetu Biezpiens & Rozīne. Sadarbības rezultātā ir tapis 4 minūšu atraktīvs numurs, kura noslēgumā tiek izgatavots tiešā un netiešā nozīmē - galvu reibinošs kokteilis! Par pirmo vietu, kur šo priekšnesumu varēja redzēt dzīvajā, var uzskatīt projekta Melnzemetm atklāšanas pasākumu Galerijā Centrs.

Ugunsšovs kopā ar uguns māksliniekiem „Fire Spirit"/ fotogrāfijas /
Visi zina, kāds izskatās salūts, zina arī kā izskatās ugunspūšana, žonglēšana ar uguni, taču, cik daudzi ir redzējuši ritmiski skanošu uguni?
Ekskluzīvs ugunsšovs kopā ar uguns māksliniekiem Fire Spirit, kas tapis ilgas sadarbības rezultātā (foto). Pulsa efekts veido ugunsšovus kopā ar vienu, diviem, trijiem vai četriem Fire Spirit uguns žonglētājiem.

Kalniešu mūzika /Audio / Fotogrāfijas/
Pulsa Efekts eksperimentē jeb turpina aizsākto. Tā ir sadarbība ar dūdu, flautu un stabuļu spēlētāju lietuvieti Viļusu. Kompozīciju skotiskā noskaņa un melodiskums veido to, ko paši mūziķi dēvē par kalniešu mūziku.
Kurš teica, ka vīrietim nepiestāv svārki?

Etno perkusiju programma / fotogrāfijas /
Pulsa Efekts savos etno perkusiju priekšnesumos spēlē āfrikāņu, latīņamerikāņu, ēģiptiešu u.c. tautu ritmus un to sintēzes. Savos priekšnesumos apvienība izmanto dažādu tautu etniskos mūzikas instrumentus, piemēram, djembe, congas, rototomu, kalimbu, sansulu, marakasus, vargānus, udu, pērkoņbungu, darabuku, kobeļus (cow-bell) un daudzus citus, kas veido neatkārtojamu kompozīciju skanējumu.

Steps un free-style percussion / fotogrāfijas /
Pēc piedalīšanās Kultūras akadēmijas pasākumā "Dejas diena 2007" Latvijas stepa korifejs Māris Pūris piedāvā apvienībai izveidot arī kopējus priekšnesumus, kuros būtu apvienota gan stepa deja un ķermeņa ritmika, gan steps un dažādu priekšmetu apspēle u.tml. Jau drīzumā būs redzams video materiāls, kā tas izskatās dzīvē, jo šobrīd Māris Pūris kopā ar Pulsa Efektu aktīvi strādā pie jaunas programmas izveides.

Ritmiska mūsdienu dejas izrāde "Spēks" (horeogrāfe Anna Ķirse) / video /
Atzīmējot savu viena gada jubileju, apvienība Pulsa Efekts sadarbībā ar horeogrāfi Annu Ķirsi izveidoja vēl nebijušu ritmisku mūsdienu dejas izrādi "Spēks". Tas ir stāsts par visos laikos pastāvošo paaudžu konfliktu, stāsts par vienotību, draudzību, naudu. Katrai kustībai, katrai skaņai ir nozīme... varbūt ne tikai uz skatuves, bet arī dzīvē?
Vairāku mēnešu intensīvais komandas darbs ar prieku tika nodots kritikai 2007. gada 6. jūnijā Dailes teātra Mazajā zālē.

Pulsa Efekts kopā ar mūziķi Igoru Novikovu blūza noskaņās / fotogrāfijas /
Pēc kopīgas pamuzicēšanas, ciemojoties pie apvienības un Igora kopēja drauga, podnieka Arņa Preisa, Igors Novikovs ieinteresējās par Pulsa Efektu. Aizrāva pirmatnējais skanējums. Šobrīd abām pusēm veidojas interesanta sadarbība.

Dzintara Vīksnas vadītā jauniešu netradicionālo sitamo instrumentu grupa "Radiridirī" / fotogrāfijas /
"Radiridirī" ir veidota kā eksperimentāla grupa, kuras dalībnieki ir jaunieši bez iepriekšējas muzikālās un ritmiskās sagatavotības no Limbažu rajona Braslavas pagasta. Radiridirī spēlē ritmiskas kompozīcijas izmantojot plastmasas mucas, santehnikas trubas, slotas kātus u.tml. Grupu 2005. gadā izveidoja un vada Dzintars Vīksna pēc Antona E. Benjamiņa ierosinājuma un finansiāla atbalsta.

 
© Pulsa efekts, 2007-2011.  www.touch.lv